Поврзете се со нас

Германија

Како школски се матира противникот: Најдобрите голови од контра напад од минатата сезона (ВИДЕО)

Објавено

на

И додека со нетрпение ги очекуваме возбудувањата од натпреварувачката 2021/2022 од Бундеслигата не потсетија на најдобрите моменти од претходната кампања, односно сега на менито беа головите од контра напади.

Се работи за десетте најдобри контри, односно како школски и едноставно може да се матира противникот.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни