Поврзете се со нас

Типување

10% Cashback од уплата на натпреварите од Европското првенство во Златна Копачка!

Објавено

на

Натпреварите од Европското првенство нека бидат повод за нови големи добивки во обложувалниците каде што коефициентите секогаш се највисоки.

Но кога тикетот е недобитен, Златна копачка те наградува со 10% CASHBACK од уплатата назад на твојата сметка на Bet&Get апликацијата.

Играј минимум четири парови од ЕУРО СУПЕР СИНГЛ понудата во Златна копачка која можеш да ја пронајдеш во додатокот, а доколку тикетот е недобитен, на твојот профил се префрлува 10% назад од уплатата.

Собраниот износ на сите тикети во текот на Европското можеш да го користиш како ваучери за уплата од 13.07.2021. Важи само за членовите на Bet&Get програмата и тикети уплати со приложување на нивната апликација.

Дознај повеќе за промоцијата на следниот линк, а твое е да се обложуваш за големи добивки, одговорно и само за забава.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни