Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Кари си поигруваше со одбраната на Лејкерс, супер блокада на Адебајо (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Мина уште еден возбудлив ден во НБА лигата, богатата понуда донесе квалитетна кошарка, акции, потези за почит.

Од деветте одиграни натпревари беа избраници најдобрите моменти, па на Топ 10 листата има место за Лавин, Кари, Адебајо, Колинс, Ејтон…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни