Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Кари погоди чудесна тројка со една рака, моќно забивање на Вестбрук против Детроит (ВИДЕО)

Објавено

на

НБА лигата секогаш нови специјални моменти и потези, меѓутоа кога се во прашање таквите ситуација само за оние најдобрите има место во Топ прегледот на денот.

На најновата листа ги има Кари со чудесната тројка со една рака против Бостон, Вестбрук покажа колку е моќен, атракции имаа уште Букер, Херел…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни