Поврзете се со нас

Германија

Одбрана во последен моент: Десетте најдобри интервенции на гол линијата за оваа сезона (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Од најдобриот германски фудбалски шампионат Бундеслигата излегоа со уште една интересна компилација која е одредено резиме за натпреварувачката 2019/2020.

Овојпат имаме Топ 10 листа во која ги имаме најдобрите одбрани, поточно супер интервенции во последен момент на гол линијата. Ова се десетте најпосебни моменти кои се најдоа во центарот на вниманието.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни