Поврзете се со нас

Германија

Кога голманите ќе блеснат: Најатрактивните интервенции во Бундеслигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Германската Бундеслига е едно од најдобрите првенства во Европа и светот, шампионат кој секогаш нуди квалитетен фудбал, борба, силни темпо, голови, мајстории…

Во месец ноември беше интересно, па во продолжение погледнете ги топ моментите кога се во прашање голманските интервенции и секако супер погодоците.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни