Поврзете се со нас

Лига на шампиони

РФМ му ја честиташе европската титула на Вардар: Секоја чест за одржаната лекција…

Објавено

на

Составот на Вардар минатиов викенд ги победи Барселона и Веспрем, односно го освои Келн и се закити со титулата во Лигата на шампионите.

Овој огромен успех беше поздравен од сите страни, ракометарите беа дочекани како што треба во Скопје, а и РФМ се придружи кон честитките со една убава порака:

cestitka

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни