Поврзете се со нас

Евролига

Евролига Топ 5: Моќен лет на Клајбурн против Ефес, Хигинс го потопи Милано (ВИДЕО)

Објавено

на

Пред нас се двата завршни натпревари за оваа сезона во Евролигата и тоа битката за третата позиција и секако големо финале во кои силите ќе ги одмерат Анадолу Ефес и Барселона.

Во пресрет на тие последни возбудувања погледнете ги најдобрите пет потези од полуфиналните дуели.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни