Поврзете се со нас

Свет

Атрактивната Мануела откри зошто го откачила Игуаин: Тој се пали на лесни жени (ФОТО)

Објавено

на

Атрактивната Италијанка, Мануела Ферера се одлучи јавно и отворено да проговори за своите врски, авантури со добро познатите фудбалски ѕвезди.

На таа „листа“ е и поранешниот аргентински репрезентативец, Гонзало Игуаин со кого Ферара се забавувала додека овој го носел дресот на Милан. Мануела тврди дека морала да го откачи напаѓачот затоа што тој бил опседна и се „палел“ на лесни жени.

-Бев со Игуаин. Официјална не бевме во врска, но се забавуваме со месеци. Тоа заврши затоа што тој сака лесни жени. Имаше страст кон нив. Тоа се случи додека играше во Милано, -откри згодната водителка и модел притоа потоа зборувајќи и за Кристијано Роналдо.

-Немаше ништо со него. Ми прати една порака, тоа беше честитка. Го почитувам, -заврши Ферара.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни