Поврзете се со нас

Таблоид

Рами им се фалел на колегите за сексот на Памела Андерсон: Ние бевме љубопитни, а тој…

Објавено

на

blank

Поранешниот стопер на Валенсија, Милан, Севилја и Олимпик Марсеј, Адил Рами скоро две години беше во врска со амерканската актерка, модел, славната Памела Андерсон.

Поради ова Французинот често знаеше да биде во центарот на внимането, но воедно знаел и да им откри приказни од креветот на неговите соиграчи. Ова го истакна Александр Кокорин кој со Адил соработуваше во Сочи, изјава по која може лесно да се саклучи дека Французинот имал бурен сексуален живот со Андерсон.

-Рами ни кажуваше интересни работи за Памела. Сите бев љубопитни и сакавме да слушнеме приказни од креветот. Адил ни кажа дека Андерсон била најаката жена во неговиот живот. Имале секс по 12 пати на ден. Не се стегаше да зборува тоа, -истакна Кокорин.

Љубовната врска на Рами и Памела заврши во 2019 година, но разделбата не мина мирно и двајцата си разменија отровни стрели.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни