Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ: Лудо забивање на Адетокумбо, атракција на Шенгун преку Леброн (ВИДЕО)

Објавено

на

Богатата понуда во НБА лигата ни донесе доста убави акции, мајстории, меѓутоа само за десет потези, моменти имаше место на новата топ листа.

Во одраното друштво е Адетокумбо со лудото забивање, тука е ветеранот Џордан со цепелинот кој го реализираше над Јанис, а број еден е Шенгун од Хјустон со атракцијата преку Леброн.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни