Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Мајстории на Ирвинг, Пол…Јута им „украде“ победа на „воините“ (ВИДЕО)

Објавено

на

Секој ден имаме нова листа со најмоќните моменти, акции од натпреварите, па така е и овојпат каде имаме Топ 10 одбројување во кое има место за мајсториите на Ирвинг, Пол, забивањето на Дероузен, блокоадата на Гобер, но број еден и пред сите е тимската реакција и акција на Јута за победа над актуелниот шампион Голден Стеј.

Ужијате во овие кошаркарски магии…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни