Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Ентони го постигна најлудиот кош за победа во оваа сезона (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Најквалитетната кошаркарска лига на светот НБА донесе девет натпревари на кои актерите на теренот понудија мајстории, акции, потези за почит.

Оние најдобри моменти се најдоа на најновата Топ 10 листа на кое местото број еден е резервирано за најлудиот кош за победа во актуелнава сезона, погодокот на Ентони Кол за славје на Орландо Меџик против Минесота Тимбервулс.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни