Поврзете се со нас

Германија

Мајстории кои се најдоа во центарот на вниманието: Најатрактивните голови на колото во Бундеслигата (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Изминативе денови се одигра 17. коло во Бундеслигата, а од истото беа избрани петте најдобри погодоци.

На сите девет средби се тресеа мрежите во најсилниот германски шампионат, беа постигнати вкупно 21 голови, но овие пет беа селектирани како најтрактивни, па уживајте во следните три минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни