Поврзете се со нас

Евролига

Како навивачите на Партизан го дочекаа Кукоч во Белград (ВИДЕО)

Објавено

на

Две големи легенди, Тони Кукоч и Дино Раѓа вечерва се присутни во Белград и во живо го гледаат дуелот меѓу Партизан и Олимпијакос во рамките на Евролигата.

Кукоч и Раѓа беа убаво поздравени и дочекани од домашните навивачи што не може да се каже за српскиот репрезентативец, Никола Милутинов кој иако е поранешен играч на „црно-белите“ не го доби третманот кој го заслужува.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни