Поврзете се со нас

Евролига

Евролига Топ 10: Супер атракција на МекКисик, Боломбој со моќно забивање ги запали соиграчите (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Во кошаркарската Евролига се одигра 26. коло кое имаше навистина посебни моменти, атракции и акции за почит, а оние најдобрите беа избрани и сместени на најновата Топ 10 листа.

Се работи за десет мајстории, па уживајте во истите во наредните 4 минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни