Поврзете се со нас

Типување

Златна Копачка доделува џекпот на најдобриот играч со повеќе погодени од промашени парови!

Објавено

на

Во Златна Копачка покрај најголемите коефициенти се и најголемите придобивки за секој уплатен тикет. Секој ден, од секунда во секунда, се акумулира џекпот износ, а победникот го освојува целиот износ!

Од 17.04.2023 па се до 21.05.2023 секој уплатен тикет те носи поблиску до златниот JACKPOT.

Како да го освоиш?

Премногу лесно и многу поразлично од се досега! Имај повеќе погодени од промашени парови на твоите тикети и собирај поени кои се рангираат на генералната JACKPOT ранг листа. Поделен во 5 етапи, во која секоја недела е посебна етапа, победникот на етапата се пласира во генералната ТОП 5 листа, а оној победник со најмногу освоени поени го освојува ЏЕКПОТОТ!

Дознај ги целосно правилата на следниот линк и вклучисе во играта во сите обложувалници на Златна Копачка!

ЛИНК до правила!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни