Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Елегантна асистенција на Јокиќ, супер блокада на Леброн…(ВИДЕО)

Објавено

на

Возбудливо беше во НБА лигата, а од осумте натпревари ги имаме најдобрите десет потези на денот.

На Топ листата ги имаме Јокиќ со елегантна асистенција, тука е Леброн со моќна „банана“ против Визардс…број еден е Јубенкс со „постерот“ во дуелот со Хјустон.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни