Поврзете се со нас

Евролига

Потези на сезоната: Најмагичните моменти од регуларниот дел во Евролигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Во исчекување на плејоф возбудувањата во Евролигата од елитното кошаркарско натпреварување излегоа со една супер компилација која е вистинска најава за битките за пехарот.

Се работи за најдобрите потези од регуларниот дел, Топ 10 листа на моментите кои оставија најголем впечаток во 34. рунди. Во продолжение уживајте во мајсториите на Ханга, Шенгелија, Григонис, Хајнс…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни