Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Шоу на Вембањама, кралско забивање на Леброн, Џексон ги реши „мамузите“ (ВИДЕО)

Објавено

на

Осум натпревари донесе петочната програма во НБА лигата, пресметки на кои доминираа гостинските екипи кои забележаа дури шест победи.

Од овие соочувања ги имаме најдобрите потези, моменти, па така на топ листата имаме мајстории во режија на Вембањама, Џејмс, Џексон, Алдама…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни