Поврзете се со нас

Италија

Георгина сакаше да ја презентира новата фризура на Роналдо, но го „промовираше“ и своето деколте (Фото)

Објавено

на

Кристијано Роналдо денеска го одработи првиот тренинг во комплексот на Јуве откако го одработи и двонеделниот карантин по враќањето во Торино, но неговата објавата на социјалните мрежи остана во сенка на онаа на неговата поубава половина.

Роналдо ја промовираше својата самурајска фризура уште пред да бидат стопирани случувањата во фудбалска Европа, а бидејќи оттогаш не ја скрати косата, Георгина сега има можност да вежба плетенки со неговата коса.

Сепак, преубавата Аргентинка избра доста провокативна поза доловувајќи како го прави тоа, па во преден план се најде нејзиното деколте со кое ги запали социјалните мрежи.

– Уживам да ги разгалувам моите сакани.

– Ова попладне вежбав плетенки (овој модел знае да остане мирен), – порача Георгина.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни