Поврзете се со нас

Боречки спортови

Атрактивна боксерка победи со нокаут, па им ги покажа градите на присутните (ВИДЕО)

Објавено

на

Атрактивната боксерка од Австралија, Таи Емери се најде за фокусот на јавноста откака на необичен начин ја прослави победата во дебитанскиот настап во БКФЦ серијата (бокс без ракавици).

Емери ја нокаутираше Рунг-Арун Кунчаи во првата рунда на пресметката во Тајланд, триумф на кој многу му се израдува, се качи на јажињата од рингот и ги покажа градите кон публиката, гледачите.

Коментаторите останаа збунети поради нејзиниот потег, а Емери си доби место во медиумите, но и плус фанови. Таа воедно е поранешна фудбалерка, а воедно има и профил на OnlyFans.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни