Поврзете се со нас

Европски првенства

Алиоски во центарот на вниманието: Џандар Џани во акција во Романија (ФОТО)

Објавено

на

Езѓан Алиоски е еден од нашите фудбалери кој дефинитивно се грижи за позитивна атмосфера во нашата репрезентација, па така популарниот Џани имаше една лудорија во свој стил во Букурешт со која се најде во центарот на вниманието.

Фудбалерот на Лидс Јунајтед успеа да влезе во возилото на романската полиција, а фотографијата сосема очекувано стана вирална на социјалните мрежи.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни