Поврзете се со нас

Некатегоризирано

Јувентус успеа да заработи од продажба на офанзивен играч кој не постигна ниту еден гол за „бјанконерите“

Во периодот кога Јувентус официјално не го потврдил новиот тренер, а според медиумите веќе е во завршни преговори за неколку...

Повеќе вести
Реклама
Реклама