Како навивачите на Партизан го дочекаа Кукоч во Белград (ВИДЕО)

Две големи легенди, Тони Кукоч и Дино Раѓа вечерва се присутни во Белград и во живо го гледаат дуелот меѓу Партизан и Олимпијакос во рамките на Евролигата. Кукоч и Раѓа беа убаво поздравени и дочекани од домашните навивачи што не може да се каже за српскиот репрезентативец, Никола Милутинов кој иако е поранешен играч на … Продолжи со читање Како навивачите на Партизан го дочекаа Кукоч во Белград (ВИДЕО)