Заедничкото видео од заљубената двојка: Таа е најголемата мотивација на Ѕаѕа во моментов (Видео)

Biasi

Симоне Ѕаѕа откако премина од ,,тмурниот”Лондон во редовите на Валенсија, неговите игри отидоа во нагорна линија. Сите се прашуваа која е причината што успеа да се врати во форма, но, по последните фотографии и видеа кои излегоа во јавноста, дефинитивно најодговорна за тоа е неговата љубов, девојката Чиара Биаси.

Познатата манекенка и модна блогерка е постојано со него и споделува слики на социјалните мрежи. Taa е толку вљубена во него, дури си зема право да оди доттаму да го критикува и тренерот на Валенсија, како што се случи со натпреварот од 4.коло кога Ѕаѕа беше заменет во 73.минута, а неговата девојка упати сериозни критики до тренерот. Тие се толку вљубени што дури Биаси објавува и интимни видеа на социјалните мрежи со Ѕаѕа. Погледнете го видеото од креветот на заљубената двојка.

 

①+①=②

A post shared by ᴄʜɪᴀʀᴀ (@chiarabiasi) on

Facebook Коментари