Поврзете се со нас

Европски првенства

За прв пат во Македонија, Early Payout само во Евротип обложувалници!

Објавено

на

Сега можете да се обложите и опуштено да го пратите натпреварот до крај бидејќи со опцијата Early Payout, вие сте добитни и кога натпреварот не е завршен.

Early Payout ви дава можност за предвремена исплата во случај вашиот тим на кој се имате обложено да поведе со 2:0.
Натпреварот ќе се води како добитен кога екипата на која се обложивте поведе со 2:0 без разлика како ќе заврши остатокот од дуелот.

Искористете ја можноста за предвремена исплата на вашиот тикет со опцијата EarlyPayout во вашата омилена Евротип спортска обложувалница.

Повеќе за опцијата Early Payout погледнете на https://shorturl.at/kP0I8
Реклама
Реклама
Реклама

Популарни