Во јавноста се појави неверојатно видео: Поранешниот напаѓач на ПСЖ и Милан ужива во дрога и ескорт девојки (Видео)

menez

Жереми Менез своевремено важеше за страв и трепет за противничките одбрани, а во кариерата настапуваше за гиганти како Рома, ПСЖ и Милан.

Еден од последните негови клубови беше мексиканскиот Клуб Америка каде Менез не се снајде најдобро и си замина после само шест месеци.

Причината за раскинот на соработката соКлуб Америка е неверојатна. 32 годишниот Французин повеќето од своето слободно време го минувал со ескорт девојки од Мексико и уживал во алкохол и дрога.

Видео снимка од една од таквите забави на кои присуствувал Менез се појави на социјалните мрежи..

Facebook Коментари