Верати „уловен“ во жешка акција со новата девојка, провокативната Џесика покажа повеќе од што требаше (Фото)

verati-aidi

Марко Верати влезе во љубовна романса пред неколку месеци поради која одлучи да ја остави вереницата Лаура со која има и две деца, а дека навистина е заљубен до уши во својата нова девојка ни откриваа фотографиите кои пристигнаа од Ибица.

Верати дел од својот летен одмор мина во Шпанија каде имаше придружба од преубавата Џесика Аиди која извесно време работи како модел, но она што сепак посебно им го привлече вниманието на папараците беше прилично „жешката“ акција која ја имаа на плажата. Провокативната Аиди дефинитивно го излуде италијанскиот репрезентативец, а на папарците им покажа и нешто повеќе од што требаше…

verati-aidi1

verati-aidi2


View this post on Instagram

Today is THE DAY! Go get your copy RIGHT NOW !!! @si_swimsuit did a MAJOR thing and you have to see what is inside!

A post shared by Jessica Aidi (@jessicaaidi) on

Facebook Коментари