Ванда отиде предалеку: Го сликаше Икарди „пиштол“ гол на егзотичниот одмор на Малдиви (Фото)

wanda-ikardi

Ванда Нара секогаш успева да ги искористи своите профили на социјалните мрежи за да испрати некоја провокативна и атрактивна фотографија, но сега отиде чекор повеќе, обелоденувајќи една фотографија од својот сопруг кој инаку е капитен на Интер.

Атрактивната Ванда и Мауро Икарди го искористија краткиот зимски одмор во Серија А за да заминат на Малдивите и да уживаат во сонцето, а сопругата на капитенот на „нераѕурите“ предизвика бура од реакции на социјалните мрежи откако го фотографираше напаѓачот пиштол гол….

Espero que el viento no le vuele la gorra … @mauroicardi

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Facebook Коментари