Убавата тенисерка Ивановиќ објави слика со Швајни: Kоментарите на фановите на сметка на нејзината килажа (Фото)

ana-ivanovic1

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ, која важеше една најатрактивните тенисерки додека настапуваше, својата популарност ја пренесе со секојдневно споделување фотографии на социјалните мрежи. Ивановиќ излезе на ручек со нејзиниот сопруг, Бастијан Швајнштајгер и откако заврши со фотографирањето, таа даде едно ветување.

– Прекрасен ручек со мојот сопруг. П.С. Ветувам дека следниот пат моето здолниште ќе биде помалку истуткано пред ручекот, – напиша Ана.

Покрај убавите зборови на релација Ивановиќ-Швајнштајгер, фановите најголемо внимание со коментари посветија на нејзините премногу тенки нозе кои беа предмет на критики, дека треба да почне да јаде повеќе.


View this post on Instagram

Lovely lunch date with my hubby . P.S. I promise my skirt was less wrinkled before lunch ‍♀.

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

 

Facebook Коментари