Талентираниот играч на Аталанта се врати на тренинзите со порно торба и специјална посвета од ѕвездите (Фото)

pesina-ata

Фудбалските ѕвезди во модерниот свет доста често знаат да се појават во тренинг центрите со брендирани торби од најпознатите модни креатори, но сега сето ова остана во втор план откако талентираниот играч на Аталанта се појави на првиот тренинг со уникатна торба.

Младиот 22-годишен Матео Песина беше дел од експедицијата на Аталанта која денеска ги стартуваше летните подготовки, но камерата посебно го стави фокусот на него бидејќи се појави во брендирана торба од светски познатата порно страна „порнхуб“, а истовремено се пофали и од потписите кои ги добил од ѕвездите за возрасни.

Facebook Коментари