Поврзете се со нас

АТП

Свитолина немаше добар ден, па го бомбардираше Монфис со тениски топчиња (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Елина Свитолина и Гаел Монфис веќе одредено време се во врска и не ја кријат нивната љубов, но воедно се и двојка која знае да се забавува и тоа да го прикаже на социјалните мрежи.

Па така Украинката и Французинот на специфичен начин го одбележаа понеделникот, односно Свитолина немаше свој ден, па одлучи да се истури врз Монфис со тениски топчиња.

За среќа Гаел мина без повреди во оваа ситуација.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни