Поврзете се со нас

Игри на среќа

Стружанец освои „Супер милионер џекпот“ вреден 18.636.618 денари

Објавено

на

Неверојатни, скоро 19 милиони денари, ќе го збогатат животот на играч на видеолотариските терминали од Струга.

Со убави вести ја почнуваме последната недела од април. Стружанец е најновиот среќен добитник на видеолотариските терминали на Видеолотарија. Тој изминатиов викенд, веќе почна да слави за фантастичната добивка која ја посакуваат сите, Супер Милионер Џекпот.

Играчот Е.Џ. на видеолотариските терминали во Клуб спорт 77 Евротип во Струга, освои фантастични 18.636.618,00 денари.

Забавата на видеолотариските терминали продолжува. Можеби вие ќе бидете следниот среќен играч кој ќе може да се радува на Супер Милионер Џекпот чија максимална добитна вредност е 21.000.000 денари.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #СуперМилионерЏекпот #МилионерЏекпот

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни