Поврзете се со нас

Игри на среќа

Струмичанец добил „Супер милионер џекпот“, освоил над 7 милиони денари

Објавено

на

Најновите среќни вести доаѓаат од Струмица: На 22.06.2024 во 22:36 часот, освоен е најпосакуваниот џекпот на Видеолотарија Касинос Австрија, СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот.

На видеолотариските терминали кај нашиот соработник, Вамико Бет во Струмица, играчот К.К. освои фантастични 7.360.166 денари.

К.К.  на видоелотариските терминали ја играл играта 40 Бурнинг Хот, која во неговиот случај се покажала како одличен избор.

Во очекување на нови среќни вести, ве потсетуваме дека Видеолотарија Касинос Австрија  од први јуни,  започна со кампањата ЏЕКПОТ манија со фантастични џекпот добивки и до 1 милион евра месечно. Отсега 4 пати повеќе шанси за 4 пати повеќе СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот добивки, за поголема возбуда кај нашите играчи.

 

Извор: Соопштение за медиуми

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни