Поврзете се со нас

Свет

Српските „џинови“ во фокусот на вниманието: Јокиќ и Марјановиќ во елемент на хитот на Ана Бекута (ВИДЕО)

Објавено

на

Никола Јокиќ и Бобан Марјановиќ се одмараат и ги полнат батериите по сезоната која ја имаа во НБА лигата, а во тој одмор доаѓа и добра забава која секако носи и реакции од јавноста.

Со оглед на тоа што се работи за играчи кои се високи 211 и 224 сантиметри тешко е да се промашат, па така двајцата се забележани како танцуваат на хитот на Ана Бекута „Бекрија“.

Двајцата се качени на столици, го следат ритамот и пеат заедно со Бекута.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни