Сопругите на Меси и Фабрегас позираа во бикини, Сеск ги истрола во голем стил (Фото)

antonela-siman

Додека Меси и Фабрегас се врати на обврските кои ги имаат во своите клубови, нивните поубави половини и натаму уживаат во летниот одмор, а во ситуација кога Антонела и Даниела испратија една атрактивна фотографија на социјалните мрежи, во прв план се најде коментарот на Сеск.

Сопругите на Меси и Фабрегас се добри пријателки благодарение на блискоста која ја имаат двете ѕвезди и надвор од терените, а во обид да го доловат убавиот поглед додека позираат во бикини, Сеск го посочи она што него му привлекло внимание.

– Убав тениски терен, – гласи коментарот на Фабрегас кој ги изнасмеа фудбалските фанови и на кои играчот на Монако доби стотици одговори.


View this post on Instagram

💕💕

A post shared by Daniella Semaan Fabregas (@daniellasemaan) on

fabre-kom

Facebook Коментари