Сопругата на Варди со провокативна фотографија повторно го привлече вниманието на јавноста (Фото)

Rebeka Vardi

Џејми Варди пред две и пол години се ожени со Ребека Варди, откако претходно три пати ја откажуваше венчавката. Најдобриот стрелец во Премиер лигата за 2016 година, екстрагавантната свадба ја направи во замокот Пекфортон во Чешир.

Ребека Варди, откако со свадбата успеа да го привлече вниманието на себе, желна за поголемо внимание, сега повторно успеа со еден потег да ги сврти погледите на себе. Таа се фотографираше гола и ги објави фотографиите на социјалните мрежи ја пецна јавноста со скоктлива порака.

– Ништо немам да облечам а се одржува манифестација со доделување награди, – напиша Варди на социјалните мрежи.


View this post on Instagram

TV Choice Awards tonight & nothing to wear…..

A post shared by Becky Vardy (@beckyvardy) on

Facebook Коментари