Поврзете се со нас

Таблоид

Сопругата на Ибрахимовиќ откри како се запознале: Тој со неговото Ферари…

Објавено

на

Сопругата на Златан Ибрахимовиќ, госпоѓата Хелена Сегер откри како се запознале и започнала љубовната врска со напаѓачот кој има потекло од овие простори.

Таа е 11 години постара од Ибрахимовиќ, но тоа воопшто не им пречело на почетокот, ниту низ годините, а за тоа најдобро говорат двете деца што ги имаат заедно.

-Кога го запознав Златан тој имаше 21 година, а јас 32. Имав кариера, богатство и не ми беше потребен фудбалер да ме издржува. Бев самостојна, па тој дури не ни беше мој тип на маж. Првпат кога го видов  со неговото Ферари го имаше затворено мојот Мерцедес, го видов неговиот голем нос и златниот часовник на раката. Бев лошо расположена и викав по него. Мислам дека тоа му се допадна, -вели Хелена која не се ескпонира во јавноста, но е успешна во својата работа и една од најзаслужните за успешните инвестиции на Златан.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни