Поврзете се со нас

Шпанија

Соблекувалната на Барселона во ерата на коронавирусот (ВИДЕО)

Објавено

на

И додека се чекаат позитивни вести и официјално враќање на фудбалските возбудувања во Шпанија погледнете едно кратко видео како изгледа соблекувалната на Барселона во ерата на коронавирусот.

Мора да се направи дезинфекција на целиот центар за да може се да биде како што треба и фудбалерите, стручниот штаб и сите останати си ја завшат својата задача.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни