Шесте играчи кои се најпријатно изненадување во оваа сезона во Премиер лигата (Видео)

Eshli-Jang1

Новиот викенд во англиската Премиер лига го носи 15. коло, а пред истото погледнете една интересна листа на фудбалери кои се најпријатното изненадување во досегашниот дел од натпреварувачката 2017/2018.

Facebook Коментари