Шек се издвои од цела толпа: Легендарната НБА ѕвезда издоминира на „Тумороуленд“ (Видео)

sek-tommorw

Шекил О’Нил доста често ги засмејува верните НБА фанови со својата забавна емисија која ја има во „ЕСПН“, но сега стана апсолутен хит во Америка и во период кога НБА случувањата се во мирување.

Популарниот Шек исто така е познат и како голем љубител на музиката и има и своја продукција, па како голем фан на забавата, се појави на најпознатиот фестивал „Тумороуленд“. Корпулентниот Шек издоминира во првите редови на мега популарниот фестивал кој се одржува во Белгија и неговото видео доби милиони споделувања на социјалните мрежи…

Facebook Коментари