Секси мама за новогодишната ноќ: Ивановиќ со секси фотографии за своите фанови (Фото)

ana-ivanovic1

Српската тенисерка Ана Ивановиќ ја загреа предновогодишната атмосфера со објавување слики на социјалните мрежи, со кои успеа да го привлече вниманието на медиумите и на јавноста. Ивановиќ објави неколку провокативни селфи фотографии, сигурно со дозвола од нејзниниот сопруг Швајнтајгер, a со успеа да ја загрее предновогдишната атмосфера. Со овие фотки, таа дефинитивно може да биде прогласена за секси мама на годината.

Woke up feeling 30 🎂🎉💃🏻🍾🎈🎁

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Facebook Коментари