Провокативната девојката на Нејмар покажа се што има и ги „заслепе“ учесниците на карневалот во Рио (Фото)

ney-bruna

Традиционалниот карневал во Рио де Жанеиро е крајно популарен во Бразил во изминативе неколку дена, а самиот старт на масовното случување во овој град дефинитивно мина во знакот на поубавата половина на големата фудаблска ѕвезда Нејмар.

Најдобриот играч на ПСЖ пред извесно време се смири со својата поранешна девојка Бруна Маркезине, а сега таа со својата провокативна појава и отворен костим на карневалот покажа со што располага и буквално ги „заслепе“ останатите учесници при парадирањето во Рио.

bruna

bruna-1

bruna-2

bruna-3

bruna-4

 

 

Facebook Коментари