Поврзете се со нас

Германија

Противникот на колена: Најквалитетните контра-напади во оваа сезона во Бундеслигата (Видео)

Објавено

на

Во Германија со забрзано темпо се играат натпреварите од Бундеслигата, па во пресрет на тоа што следува наредниве денови и новите возбудувања, луѓето задолжени за официјалниот јутјуб канал ни подготвија Топ 5 погодоци постигнати по контра напади во актуелнава кампања.

Уживајте во наредните три минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни