Поврзете се со нас

Игри на среќа

Повторно играч од Тетово го освои најпосакуваниот „Супер-милионер“ џекпот вреден 20 милиони денари!

Објавено

на

Во серијалот „СУПЕР МИЛИОНЕР“, најнова епизода со среќен добитник. Во попладневните часови, поточно во 15:16 часот, на 03.06.2024 освоен е најпосакуваниот џекпот на Видеолотарија Касинос Австрија.

На видеолотариските терминали во „Евротип“ во Тетово, играч освои фантастични 20.053.854 денари.

На нашиот најнов среќен добитник, му ја честитаме добивката „СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот“, очекувајќи го секој момент да пристигне во Видеолотарија Казинос Австија по својот добитен чек, вреден 20.053.854 денари.

На барање на играчите, со цел да внесеме поголема возбуда, Видеолотарија Касинос Австрија ја започнува кампањата ЏЕКПОТ манија со фантастични џекпот добивки и до 1 милион евра месечно. Отсега 4 пати повеќе шанси за 4 пати повеќе „СУПЕР МИЛИОНЕР“ џекпот добивки.

 

Извор: Соопштение за медиуми

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни