Поврзете се со нас

Свет

Поубавата половина на Роналдо доминира: Георгина го „запали“ Инстаграм со последната провокативна вежба (Видео)

Објавено

на

blank

Георгина Родригез не престанува да ја буди фантазијата меѓу своите следбеници на социјалните мрежи, па покрај тоа што прикажува провокативни фотографии од летните излети, сега сподели и видео кое експресно го „запали“ Инстаграм.

Атрактивната девојка на Кристијано Роналдо не се срами да го покаже своето совршено тело и со своите објави постојано го привлекува вниманието, а така беше и денеска откако на Инстаграм стори сподели вежба која не остава никого рамнодушен.

Иако и во минатото имаше улога на модел, по запознавањето со Кристијано Роналдо таа постојано напорно вежба во теретаната, а мора да се каже дека воопшто не се крие и јавно ги покажува извонредните резултати.

Георгина од пред извесно време работи и како фитнес инструктор преку социјалните мрежи, а со своето последно видео одново стана вирален хит.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни