Поврзете се со нас

Англија

Португалецот во опуштено издание: Роналдо ги покажа своите танцувачки потези (ВИДЕО)

Објавено

на

Кристијано Роналдо одмара и ги полни батерии за новата сезона, односно има далеку повеќе простор и време за него како и за неговото семејство.

Ѕвездата на Манчестер Јунајтед одлучи ова да го искористи, па сними едно Тик-ток видео кое веднаш стана вирално. Еве го напаѓачот во опуштено издание во кое покажува како може да танцува.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни