Поврзете се со нас

Германија

Погодоци на месецот: Десет мајстории кои ги освоија срцата на фудбалските фанови (ВИДЕО)

Објавено

на

Мај беше месецот во кој се вратија фудбалските возбудувања во Бундеслигата, едно од најдобрите натпреварувања на стариот континент.

Четирите кола донесоа многу квалитетни голови, но некои од нив беа посебни и луѓето од Бундеслигата ги спакуваа во едно видео во кое и вие можете да гласате за мајсториите и да го одберете погодокот на месецот.

Уживајте!!!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни