Поврзете се со нас

Свет

По фудбалската добивме и преработена кошаркарска песна: Кемба, Леброн, Бо…(ВИДЕО)

Објавено

на

Пред неколку денови видовме една поинаква фудбалска верзија на „Ружица си била“-големиот хит на Бјело Дугме за да сега видиме една кошаркарска верзија на песната „Донеси“ од бендот Лексингтон.

Една поинаква верзија: „Ружица си била“ во фудбалска изведба-Сон, Вермален, Каморанези, Коке… (ВИДЕО)

Се споменуваат многу добро познати имиња од европската, светската и НБА сцената, па во продолжение погледнете за што се работи.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни